Narobił hałasu swoim niebieskim Lamborghini. “Dostał bęcki od rozwścieczonego ojca” (wideo)

Niektórzy właściciele samochodów sportowych często lubią popisywać się swoimi wozami. Jednym z prostszych sposobów jest wciskanie gazu do dechy na postoju.

Wtedy wszyscy dookoła mogą usłyszeć głośny dźwięk wielkiej i mocnej jednostki napędowej. Nie każdy jednak ucieszy się z tego powodu, nie każdy lubi taki hałas.

Rowerzysta ma już dość głośnego Lamborghini. “Zajechał mu drogę i zadowolony” (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz właściciela Lamborghini Aventadora Roadster. Najprawdopodobniej, specjalnie dla autora filmu, postanowił zaprezentować walory akustyczne silnika.

Wcisnął więc kilkukrotnie gaz do oporu, wzbudzając tym samym do życia wolnossący silnik V12. Jednostka o pojemności 6.5 litra generuje moc 700 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 690 niutonometrów.

Taki wóz potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 2,9 sekundy, a od 0 do 200 km/h w 8,6 sekundy. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 350 km/h.

Jeden z przechodniów postanowił zareagować na niepotrzebne wytwarzanie hałasu. Podszedł w pewnym momencie do Lamborghini i dość agresywnie wyraził swoją opinię o kierowcy.

Z wysokiego wieżowca usłyszał hałas. Echo V12 z Lamborghini niosło się po całej okolicy (wideo)

Bardzo możliwe, że akurat przechodził obok ze śpiącym w wózku dzieckiem. Wszyscy rodzice z pewnością zrozumieliby jego mocne zdenerwowanie.