Kupił BMW M8 i krzyczy, że “objedzie każdego”. Gość z Porsche 911 szybko go “ustawił” (wideo)

Chyba wszyscy znamy osoby, które kupując swój wymarzony samochód uważają, że jest on najlepszy i najszybszy na świecie. Bardzo szybko jednak mogą się oni przekonać, że są w błędzie.

Chociażby w taki sposób, jak bohater załączonego nagrania wideo. Stał się on posiadaczem BMW M8 Competition w wersji Cabrio. Samochodu, który wygląda świetnie i skrywa pod maską spory potencjał.

750 KM pod maską BMW M3 xDrive. Gość w 2x droższym Porsche 911 nie może go dojść (wideo)

M8 napędzane jest podwójnie turbodoładowanym silnikiem V8 o pojemności 4.4 litra. Na wszystkie cztery koła trafia moc 625 koni mechanicznych, która pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,3 sekundy.

To naprawdę świetny wynik i jeśli ktoś wcześniej nie miał do czynienia z tak mocnymi autami, może uważać, że szybciej się już nie da. To wywołuje ogromną pewność siebie.

Gość stanął na światłach obok Porsche 911 GT2 RS generacji 991. Dopytał właściciela, czy 911 i stwierdził, że bez problemu sobie z nim poradzi.

Właściciel Porsche odpowiedział, że stawia 100 000 dolarów, że BMW nie wygra wyścigu z 700-konnym GT2 RS. Po chwili, panowie przeszli od słów do czynów.

W swoim BMW nie odpuścił koledze z Porsche. “Przy 350 km/h wyprzedzał poboczem” (wideo)

911 oczywiście okazało się szybsze. Nawet producent deklaruje, że czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 2,8 sekundy. Kierowca M8 zaczął się tłumaczyć, że dopiero odebrał auto i jeszcze nie potrafi wykonać procedury startu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Oasis Drive (@oasis_drive)