Kupił Audi A4 i był pewny, że objedzie Renault Clio 1.3 TCe. “W życiu się tak nie spocił” (wideo)

W zdecydowanej większości przypadków, sygnalizacja świetlna zapewnia płynność ruchu na skrzyżowaniach. Dla niektórych kierowców pełni ona czasami jeszcze jedną funkcję.

Są niestety również takie osoby, które wykorzystują ją jako sygnał do rozpoczęcia wyścigu z osobą stojącą tuż obok. Drogi publiczne nie są oczywiście miejscem do takich „zabaw”.

Pewny siebie w Audi RS6 stanął do walki z BMW M3 Touring. “Nie mogę w to uwierzyć” (wideo)

Nie rozumieją tego bohaterowie załączonego nagrania wideo. Możesz tam zobaczyć pojedynek dwóch zupełnie różnych samochodów, którego przebieg jest dość zaskakujący.

W kadrze widzimy Renault Clio, pod maską którego pracuje jednostka 1.3 TCe. Jednostka ta dostępna jest w wersji o mocy 130 lub 140 koni mechanicznych.

Bardzo pewny wygranej był drugi zawodnik, który stanął na światłach swoim Audi A4. Ma on do dyspozycji moc 150 koni mechanicznych, która jest generowana przez silnik 1.4 TFSI.

Ma 1200 KM w swoim G63 AMG. Na pewniaka stanął do wyścigu z 1000-konnym Audi (wideo)

W początkowej fazie pojedynku Renault Clio wysunęło się na prowadzenie. Kierowca niemieckiego auta jednak nie odpuścił i wyczekał do momentu, w którym był w stanie wykorzystać swoją niewielką przewagę mocy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Çılgın Şoförler (@cilginsoforler)