Fatalne załamanie pogody. Audi zaatakowane przez grad. “IMGW ostrzega Polaków” (wideo)

Wakacje kojarzą nam się głównie z piękną, słoneczną aurą i upałami. Od czasu do czasu trafia się nam jednak gwałtowne załamanie pogody, które wbrew pozorom może być dość niebezpieczne.

W pewnym momencie mogą się pojawić obfite, ulewne deszcze, wielkie chmury burzowe, czy nawet opady gradu. Przed takimi sytuacjami jesteśmy często ostrzegani przez IMGW.

Grad był bezlitosny dla jego Audi RS6. Nie zdążył go schować, mógł tylko patrzeć (wideo)

Właśnie teraz, 23 czerwca 2023 roku, otrzymaliśmy powiadomienie na temat możliwości wystąpienia silnych burz i gradobić. Pojawi się również bardzo silny wiatr.

Skutki takich zmian w pogodzie mogą być tragiczne, również dla naszych samochodów. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie ukryć nasze auto przed naturą.

Zrozpaczeni z pewnością są również właściciele aut, które zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Dziesiątki nowych egzemplarzy Audi zostały „zaatakowane” przez wielkie kule gradu.

Toyota Supra znaczy dla niego bardzo wiele. Osłaniał ją przed gradem własnym ciałem (wideo)

Stojące na otwartym parkingu samochody były bezbronne. Takie uderzenia lodowych kulek potrafią wyrządzić niemałe szkody na karoserii, a czasami nawet zbić szyby.

@ory.k61

#viral #kassel #foryou #keşfet #foryoupage #Audi

♬ Originalton – Ory