Chciał zrobić dziecku zdjęcie przy Lamborghini za 15 mln zł. “Chłopiec stanął na zderzaku” (wideo)

Wybierając się ze swoimi dziećmi na wakacje, trzeba mieć oczy szeroko otwarte i zawsze go pilnować. Nigdy niestety nie wiemy, jak nasza pociecha może się zachować.

W niektórych przypadkach, szkody wyrządzone „niechcący” mogą być naprawdę kosztowne. Jeden z takich właśnie przykładów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Dzieci skaczą po dachu wyjątkowego Lexusa LFA. “Właściciel auta za 3 mln zł stał obok” (wideo)

Autor filmu chciał chyba zrobić dziecku pamiątkę przy wyjątkowym Lamborghini spotkanym pod hotelem. To jeden z 63 egzemplarzy modelu Sian, warty około 15 milionów złotych.

Lamborghini Sian FKP37
Lamborghini Sian FKP37

Chłopczyk niestety nie wiedział, jak powinien się zachować. Próbował wejść na auto, stając nogą na przednim zderzaku i opierając się rękoma o maskę.

Mamy nadzieję, że nie wyrządził tym żadnych szkód i że samochód został odpowiednio zabezpieczony folią PPF. Zniszczenie elementów karoserii w takim wozie to ogromne straty finansowe.

Lamborghini Sian napędzany jest wolnossącym silnikiem V12 o pojemności 6.5 litra. Hybrydowy układ zapewnia moc 819 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 758 niutonometrów.

Lamborghini Sian FKP37
Lamborghini Sian FKP37

Bez opieki skakał między autami wartymi miliony dolarów. Rodzice chłopca mieli to gdzieś (wideo)

Producent deklaruje czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h na poziomie 2,8 sekundy i prędkość maksymalną 355 km/h. Oprócz 63 sztuk Coupe, do sprzedaży trafiło również 19 aut w wersji Roadster.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Yianni Charalambous (@yiannimize)