Agresor ze Skody miał ochotę na solówkę z rodzinką. “Tuż za nimi policjanci w BMW” (wideo)

Polscy kierowcy niestety nie zawsze potrafią ze sobą współpracować. Na drogach możemy być świadkami różnego rodzaju sprzeczek, które czasami kończą się agresją.

Autor załączonego nagrania wideo miał do czynienia z kierowcą Skody. Zaczęło się w momencie, w którym właściciel Octavii próbował w ostatniej chwili zmienić pas ruchu przed rondem.

Agresor z Mercedesa Klasy B jest uczulony na klakson. “Wysiądź, to Ci wytłumaczę!” (wideo)

Wtedy między kierowcami doszło do pierwszej „spiny”. Posiadacz Skody zatrąbił, a autor nagrania zatrzymał się do zera wyhamowując drugiego gościa.

Właściciel Octavii chciał się odegrać i szukał momentu, w którym może zajechać drogę. W końcu, na kolejnym skrzyżowaniu, nadszedł ten „upragniony moment”.

Na szczęście, do niczego nie doszło, a kierowca Skody równie szybko jak z niej wyskoczył, tak samo wsiadł z powrotem do środka. Na miejscu momentalnie pojawił się nieoznakowany radiowóz.

Szybka karma dla jeszcze szybszego kuriera. Policjanci stanęli w odpowiednim miejscu (wideo)

Policjanci przyglądali się całej sytuacji od kilku chwil jadąc w tym samym kierunku. Agresor ze Skody został ukarany mandatem, a od autora nagrania, jako od świadka, spisano dane.