Zatrzymali się na S7 pod Mławą, żeby się kłócić. “Zajedź mu drogę, k**wa go wyciągnę” (wideo)

Od czasu do czasu do sieci trafiają nagrania wideo, na których widzimy naprawdę bardzo nieodpowiedzialne zachowania kierowców. Często długo się zastanawiamy, jak w ogóle można wpaść na takie coś.

Tym razem, w sytuacji która miała miejsce na trasie S7 pod Mławą, mamy bardzo podobnie. Bohaterami nagrania są podróżujący czarnym Audi A3, między którymi coś się musiało wydarzyć.

Miał być miły wyjazd na wakacje, a skończyło się “bójką” w kabinie. Skoda wypadła z drogi (wideo)

W pewnym momencie, kierowca zdecydował się zatrzymać na lewym pasie ruchu. Stworzył tym ogromne zagrożenie, choć na szczęście pozostali zdołali go w porę ominąć.

Autor nagrania zauważył, że osoby wewnątrz Audi zaczęły się po prostu mocno kłócić. Droga, a w szczególności szybkiego ruchu, nie jest miejscem na rozwiązywanie sporów.

Pasażer samochodu wyposażonego w wideorejestrator dużo mocniej się zdenerwował niż sam kierowca. Już miał ochotę wyjść z auta i załatwić to „ręcznie”.

Kłótnia dwóch pokoleń TIR-owców na CB. “Nie ma wyprzedzania, grzecznie jedź za mną” (wideo)

Nagranie zostało wysłane na skrzynkę Stop Agresji Drogowej, a sama sytuacja zgłoszona na numer alarmowy 112. Mamy nadzieję, że osoba, która spowodowała tę bardzo niebezpieczną sytuację zostanie ukarana.