Zaryzykowała życie, by wyłudzić odszkodowanie. Kierowca nie dał się nabrać na ten numer (wideo)

Kryzys i inflacja sprawia, że sytuacja coraz większej liczby osób staje się dramatyczna. Zdarzają się też niestety przypadki, w których ktoś mocno ryzykuje próbując zarobić dodatkowe pieniądze.

Takie osoby nie patrzą na konsekwencje i często poświęcają swoje zdrowie. Warto mieć oczy dookoła głowy, aby nie stać się ofiarą tego typu sytuacji.

“Tylko” wymuszenie odszkodowania, czy próba kradzieży? Kierowca przerażony na DK6 (wideo)

Autor załączonego nagrania wideo z pewnością bardzo się cieszy, że w przeszłości wyposażył swój samochód w wideorejestrator. W przeciwnym wypadku, to co go spotkało, mogłoby mieć przykry finał.

Podczas spokojnej jazdy po zmroku, nagle przed koła jego auta wybiegła młoda kobieta, która rzuciła się na maskę. Ewidentnie widać, że była to próba wymuszenia odszkodowania.

Kierowca zachował zimną krew i nie dał się jednak sprowokować. Widząc, że po chwili do dziewczyny podbiega mężczyzna, postanowił szybko oddalić się z tego miejsca.

“Taksiarz” dwa razy zajechał drogę ciężarówce. “Próba wymuszenia odszkodowania?” (wideo)

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że gdyby się zatrzymał, to dodatkowo zostałby napadnięty i okradziony. Wydaje nam się, że niestety tego typu sytuacji może się zdarzać coraz więcej.