Właściciel S63 AMG trafił na protest aktywistów. Szybko znalazł sposób, jak ich zagłuszyć (wideo)

Aktywiści coraz częściej przeprowadzają różnego rodzaju akcje, które mają na celu zniechęcenie innych do zanieczyszczania środowiska. Ofiarami tych działań stają się również miłośnicy spalinowej motoryzacji.

Słyszeliśmy już chociażby o próbach blokowania dróg, spuszczaniu powietrza z opon, czy oblewaniu farbą elewacji salonów samochodowych. Organizowane są również pochody.

Aktywiści zaatakowali mieszkańców bogatej dzielnicy. Unieruchomili aż 43 spalinowe SUV-y

Na takich marszach skandowane są proekologiczne hasła i trudno mieszkańcom nie zauważyć obecności aktywistów. Występują wtedy również utrudnienia w ruchu.

Autor załączonego nagrania wideo trafił akurat na taki przemarsz. Postanowił delikatnie zakłócić spokój, wykorzystując do tego silnik V8.

Gdy tylko miłośnicy ekologii podeszli do jego auta, on uruchomił swojego Mercedesa-AMG. Najprawdopodobniej mamy tu do czynienia z modelem S 63 Coupe. Osiem cylindrów podlanych benzyną skutecznie zagłuszyło krzyki aktywistów.

Ona nie lubi aut spalinowych. Aktywistka oblała salon Bentleya pomarańczową farbą (wideo)

Jeśli jest to model sprzed liftingu, to pod maską pracuje jeszcze 5.5 litrowy motor V8, który generuje 585 koni mechanicznych. W wersji po odświeżeniu za napęd odpowiedzialny jest już 4.0 litrowy silnik V8 generujący 612 koni mechanicznych.