“Tylko” wymuszenie odszkodowania, czy próba kradzieży? Kierowca przerażony na DK6 (wideo)

Autor załączonego nagrania wideo jest przerażony po tym, co wydarzyło się wieczorem, 1 maja 2023 roku na trasie DK6 między Koszalinem a Sławnem. Prosi, aby udostępniać nagranie ku przestrodze dla innych kierowców.

Jego zdaniem, miał on paść ofiarą kradzieży samochodu, która na szczęście się nie udała. Cała sytuacja faktycznie wygląda dziwnie i trudno ją wytłumaczyć w inny sposób.

“Taksiarz” dwa razy zajechał drogę ciężarówce. “Próba wymuszenia odszkodowania?” (wideo)

Zaczęło się od momentu, w którym zauważył w swoim lusterku Audi A4 B8. Jego kierowca jechał bardzo blisko tylnego zderzaka, co już wydało się podejrzane.

Po chwili doszło do niebezpiecznego wyprzedzenia i wyhamowania do zera. Następnie gość z Audi wrzucił wsteczny bieg i uderzył w przedni zderzak samochodu autora nagrania.

Wszystkiemu mieli się przyglądać „wspólnicy” z Mercedesa Klasy G, którzy stali z tyłu. Atakujący na szczęście po chwili zrezygnowali i odjechali z miejsca zdarzenia, być może po tym, jak zauważyli, że wszystko się nagrywa.

Bezczelne wymuszenie odszkodowania przez motocyklistę. Musisz na takich uważać (wideo)

Autor nagrania zgłosił sprawę na policję, ale nie za bardzo wierzy, że uda im się coś zdziałać. Oba samochody miały zagraniczne tablice rejestracyjne, bardzo możliwe, że były one fałszywe.