Tak wygląda nowe, elektryczne BMW i5 G60. Fani marki ucieszą się z powodu braku “bobra”

Już za kilka dni, bo 24 maja 2023 roku, poznamy nową generację głównego konkurenta Mercedesa Klasy E. Właśnie na tę datę BMW zaplanowało premierę nowej Serii 5.

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się zdjęcie z linii produkcyjnej. Dzięki niemu poznaliśmy wygląd tylnej części nadwozia nowego BMW 5, które będzie nosiło oznaczenie kodowe G60.

Tym modelem chcą “zniszczyć” Mercedesa i Audi. Tak wygląda całkiem nowe BMW Serii 5 G60

Teraz, dzięki przeciekowi oficjalnej grafiki, wiemy również jak nowa Piątka wygląda z przodu. Na załączonym zdjęciu zobaczysz w pełni elektryczne BMW i5 w pełnej krasie.

Niemcy planują bowiem jednocześnie zaprezentować zarówno spalinową, jak i bezemisyjną odmianę limuzyny segmentu E. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku BMW Serii 7.

Przewidywano to już po zdjęciach szpiegowskich, ale dopiero teraz wielu fanów marki może odetchnąć z ulgą. Z przodu nie uświadczymy ogromnego grilla, który w przypadku modeli M3, M4, iX czy właśnie i7 wywołuje sporo kontrowersji.

Tak brzmi nowe BMW M5 G60 (2024). 750-konna hybryda plug-in nie należy do cichych (wideo)

Wszystkiego na temat wyposażenia, dostępnych napędów, oraz najprawdopodobniej również polskich cen dowiemy się już wkrótce. Wystarczy uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 刘存亿 (@liucunyi_starandcar)