Szybka karma dla jeszcze szybszego kuriera. Policjanci stanęli w odpowiednim miejscu (wideo)

Często można usłyszeć zarzuty od obywateli, że policjantów „nigdy” nie ma tam, gdzie są potrzebni. Oczywiście nie zawsze jest to prawdą, czego przykładem jest sytuacja pokazana na załączonym nagraniu wideo.

Jego autor był świadkiem niebezpiecznego zachowania pracownika firmy kurierskiej. Busem z paczkami wyprzedzał on kilka aut w miejscu dość niebezpiecznym, jadąc przy tym najprawdopodobniej z nadmierną prędkością.

Myślał, że swoim Seatem bezkarnie ominie korek na mieście. “To się nazywa szybka karma” (wideo)

Dosłownie kilka chwil później samochód dostawczy stał już grzecznie na poboczu, tuż obok radiowozu. Akurat w tym miejscu policjanci przeprowadzali kontrolę prędkości.

Nie wiemy oczywiście jaki mandat otrzymał pan kurier, ale jest spore prawdopodobieństwo, że mógł stracić prawo jazdy. Autor nagrania szacuje, że bus mógł „lecieć” z prędkością ponad 100 km/h.

Karma dla szeryfa, który nie lubi kiedy się go wyprzedza. “Gdzie ci się tak k**** spieszy” (wideo)

Jeśli faktycznie tak by się stało, to biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z terenem zabudowanym, kurier nie mógłby wykonywać swojego zawodu przez najbliższe trzy miesiące. Widocznie bardzo mu się spieszyło z doręczeniem paczki.