Strażakom zabrakło słów na zachowanie polskich kierowców na S8. “Co za ku**a tumany!” (wideo)

Czy polscy kierowcy kiedyś nauczą się poprawnego zachowania na drogach? Ile jeszcze podobnych nagrań musi trafić do sieci, aby reszta zrozumiała, że to nie zabawa?

Coraz częściej chwalimy Polaków jeżdżących po drogach szybkiego ruchu, że w razie sytuacji awaryjnej potrafią poprawnie uformować korytarz życia. Nadal jednak, możemy trafić na „taborety”.

Jechali korytarzem życia pod prąd, żeby nie stać w korku. “To przechodzi ludzkie pojęcie” (wideo)

Mowa o osobach, które wykorzystują tę przestrzeń do jazdy pod prąd, w celu znalezienia objazdu. „Panicz” nie będzie przecież stał w korku i tracił swojego cennego czasu.

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło niedawno na trasie S8. Zdarzył się tam wypadek i poszkodowani potrzebowali pilnej pomocy strażaków. Jedna z osób była zakleszczona w pojeździe.

Niestety, ratownicy nie mogli dotrzeć na miejsce zdarzenia odpowiednio szybko. Wóz straży pożarnej został bowiem zablokowany przez dzbanów, którzy zawracali korytarzem życia.

Strażacy zachwyceni korytarzem życia na S14. “Brawo kierowcy, ładnie Wam to wyszło” (wideo)

Mamy nadzieję, że załączone nagrania wideo trafią w odpowiednie miejsce i widoczni tam kierowcy zostaną surowo ukarani. Za tego typu zachowanie grozi mandat w wysokości 2500 złotych i 5 punktów karnych.

Strażacy byli zażenowani tą sytuacją. Jeden z nich również postanowił to uwiecznić na nagraniu.