Policjanci mają wielki problem ze swym wozem. “Wszystko na oczach pracowników Tesli” (wideo)

Samochody, którymi się poruszamy, nie są niezniszczalne. Od czasu do czasu przytrafia się nam mniej lub bardziej poważna awaria, która na jakiś czas wykluczy nas z ruchu.

Tego typu problemy dotyczą oczywiście wszystkich pojazdów, w tym również policyjnych radiowozów. Właśnie z takim przypadkiem miał do czynienia autor załączonego nagrania wideo.

“Golfiarz” zobaczył Audi i BMW na autostradzie. “GTI rozpadło się kilka chwil później” (wideo)

Musiał włączyć nagrywanie, gdy zobaczył że z układu wydechowego policyjnego Mercedesa Klasy B wydobywa się biały dym. Trzeba przyznać, że radiowóz w takim stanie to rzadki widok.

Najprawdopodobniej doszło tu do uszkodzenia uszczelki pod głowicą. Nie jest to niestety usterka, która jest łatwa i tania w naprawie. Policjanci będą musieli na jakiś czas odstawić swój wóz do serwisu.

Kierowcy Lamborghini pozostało już tylko czekać na lawetę. “Nauczka za jazdę buspasem” (wideo)

Żartownisie w komentarzach twierdzą, że to nowy rodzaj sygnału. Oprócz błyskających świateł i głośnej syreny, radiowóz miałby wydawać również ostrzegawcze znaki dymne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MEERVOORMANNEN.💥 (@meervoormannen)