Pojechał z mamą na zlot Corvette. Nie sądził, że tak się jej spodoba i da na nim “czadu” (wideo)

Na zlotach miłośników samochodów zazwyczaj pojawiają się ludzie w młodszym wieku. Od czasu do czasu można też spotkać starszych fanów motoryzacji, którzy wyciągają z garaży swoje cacka.

Nie jest to raczej aktywność, na którą zabiera się swoich rodziców. Choć, nie jest to oczywiście zabronione, i jak widać na załączonym nagraniu wideo, również może się im spodobać.

Miał zaimponować swoją czerwoną Corvette. “Musieli ją później wyciągać z krzaków” (wideo)

Na filmie możesz zobaczyć niebieską Corvette C7 w wersji Grand Sport. Za kółkiem siedzi kobieta w średnim wieku, którą najprawdopodobniej w to miejsce przyprowadził jej syn.

Właścicielka Corvette poczuła się chyba dużo młodziej w takim towarzystwie i od razu chciała coś udowodnić. Na oczach wszystkich po prostu spaliła gumę na środku parkingu.

Pozwolił jej na to wolnossący silnik V8 o pojemności 6.2 litra. „Zarzuca” on na tylną oś moc 466 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 630 niutonometrów.

Całe miasto patrzyło na Corvette. “Miał być popis życia, a bardziej żenująco się nie dało” (wideo)

Samochód ten jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 4,2 sekundy. Prędkość maksymalna w tym przypadku to 282 km/h. Można więc poczuć bardzo mocny wiatr we włosach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gio📢 (@themegaphonekidd)