Pojechał na wieś Pagani za 17 mln zł i jest zdziwiony, że jeżdżą traktory. „Musiał uciekać na pobocze” (wideo)

Podczas jazdy po wiejskich trasach, od czasu do czasu możemy spotkać na naszej drodze wielkie maszyny rolnicze. Warto wtedy zjechać powoli na bok i pozwolić im na swobodny przejazd.

Tego typu sprzęt potrafi mieć naprawdę spore rozmiary. Nie zawsze taki ciągnik czy kombajn mieści się w jednym pasie ruchu. Łatwo więc o przypadkową i nikomu niepotrzebną kolizję.

Swoim Mercedesem szedł “piecem” na S1. “Nie czekał aż zjedzie, zahaczył o pobocze” (wideo)

Pagani Huayra BC
Pagani Huayra BC

Doskonale wie o tym autor załączonego nagrania wideo, który wybrał się na przejażdżkę po takich drogach swoim Pagani Huayra BC wartym około 17 milionów złotych.

Nie miał on zamiaru martwić się o jakiekolwiek zarysowania czy odpryski na karbonowym nadwoziu. Postanowił dość zapobiegawczo zjechać na samą krawędź jezdni.

Maszyny, które nadjeżdżały z naprzeciwka również oczywiście nie należą do tanich. Według autora nagrania sam ciągnik mógł kosztować ponad 4 miliony złotych.

Pagani Huayra BC
Pagani Huayra BC

Wyjechał na ulicę Pagani bez homologacji za 12 mln zł. Widząc policję, udał że to elektryk (wideo)

Pagani Huayra BC została wyprodukowana w liczbie zaledwie 20 sztuk. Za napęd odpowiada silnik V12 o pojemności 6.0 litrów i mocy aż 800 koni mechanicznych. Trafia ona oczywiście wyłącznie na tylną oś.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @thetriplefcollection