On nie wie co to skromność. Jego Rolls ma lakier z płatkami złota i rejestrację za 40 mln zł (wideo)

Istnieje wiele sposobów na zaprezentowanie swojego poziomu materialnego. Jedni kupują sobie drogie samochody, inni luksusowe zegarki, a jeszcze inni ogromne wille.

Można to też zrobić w taki sposób, żeby tylko ci zorientowani w temacie mieli świadomość jak bardzo jesteś bogaty. Jeden z przykładów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Dostał mandat za brak tablicy w Chironie. Nawet Bugatti miało problem z jej montażem (wideo)

W kadrze widać Rolls-Royce’a Cullinana, który dodatkowo zmodyfikowany został przez Mansory. Już taki zestaw to wydatek ładnych kilku milionów złotych.

Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d'Oro
Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d’Oro

Egzemplarz ten ma 610-konny silnik V12 o pojemności 6.75 litra i mnóstwo ekskluzywnych detali. W wielu elementach wtopione są płatki 24-karatowego złota.

Na tym samochodzie jest natomiast coś, co znacznie przewyższa wartość samego auta. Mowa o tablicy rejestracyjnej z numerem „8”. Jak się okazuje, za samą blachę mógłbyś kupić 10 takich Rolls’ów.

Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d'Oro
Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d’Oro

Kupił Mercedesa za 7,5 mln zł. Zarejestrowanie kosztowało go 10-krotnie więcej niż auto (wideo)

Została ona bowiem sprzedana za 35 milionów dirhamów, czyli około 40 milionów złotych. Wydanie 1000 złotych na polską tablicę indywidualną jest przy tym czymś naprawdę „śmiesznym”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Critical Luxury (@criticalluxury)