Nowe BMW i7 idealnym autem dla fanów gry na konsoli. “Tak mogę go ładować całą noc” (wideo)

Pasażerowie drugiego rzędu siedzeń w niektórych samochodach nie mogą się nudzić podczas jazdy. Dość często spotyka się dodatkowe ekrany multimedialne, montowane w tyłach zagłówków lub oparć foteli.

Są też wozy, w których mają one naprawdę imponujące rozmiary. Bez wątpienia jednym z najciekawszych przykładów jest nowe BMW Serii 7 generacji G70.

Nie chciał tego oglądać i wziął konsolę do BMW. “Tylko tam Polacy potrafią wygrać mecz” (wideo)

Pod sufitem umieszczono ogromny, 31-calowy ekran Theatre Screen o rozdzielczości 8K, który rozsuwa się na życzenie pasażera. Możemy na nim oglądać film lub przeglądać internet.

Wyświetlacz wyposażony jest również w złącze HDMI, więc śmiało możemy podpiąć do niego ulubione urządzenie. Autor załączonego nagrania wideo zrobił tak z konsolą Play Station 5.

Granie w ulubione produkcje podczas jazdy musi być naprawdę niezłym zabijaczem czasu podróży. Warto wtedy jednak wybrać wariant z silnikiem wysokoprężnym, który pozwoli na przejechanie długiego dystansu na jednym tankowaniu.

On się nie nudzi na tylnej kanapie w Maybachu. “Tak to można jechać na koniec świata” (wideo)

Cena BMW 740d xDrive w polskich salonach startuje od 535 000 złotych. Dorzucenie wspomnianego wyżej ekranu wymaga zakupu pakietu Executive i Executive Lounge, co podnosi cenę do 635 500 złotych brutto.