Nie stać go na przyczepkę czy dostawczaka. Drewno wozi we wnętrzu Maybacha (wideo)

Nie każdego oczywiście stać na posiadanie kilku samochodów, które nadadzą się do różnych zadań. Wielu z nas musi sobie radzić tylko z jednym autem i testować jego wszechstronność.

Z podobnym problemem boryka się autor załączonego nagrania wideo. Niestety, najwidoczniej nie jest w stanie sobie pozwolić na samochód dostawczy czy przyczepkę, którymi mógłby bezpiecznie transportować drewno.

Przecenił możliwości transportowe Cinquecento. “No trochę panu to drewno wystaje” (wideo)

Biedak musi do tego celu używać jedynego auta, jakie ma w garażu, czyli swojego Mercedesa-Maybacha Klasy S. Na szczęście, jest to egzemplarz z napędem 4MATIC, więc wóz powinien sobie poradzić z jazdą poza utwardzonymi drogami.

Wnętrze niemieckiej limuzyny jest dość przestronne, więc w środku zmieściło się dość dużo drewna. Mamy tylko nadzieję, że przy okazji nie doszło do żadnych uszkodzeń tapicerki.

Uważaj na pędzącego po lesie Matiza. Gość zrobił z niego ciężarówkę do przewozu drewna (wideo)

Mercedes-Maybach Klasy S generacji W222 dostępny był z napędem na wszystkie koła w trzech wariantach. Najmocniejszy, S 560, skrywa pod maską 4.0 litrowy silnik V8 generujący 469 koni mechanicznych. Wystarczająco, aby uciągnąć załadowaną limuzynę.