Kierowca M3 ma chyba abonament na wymianę opon. “Częściej jeździ bokiem, niż prosto” (wideo)

Niektórzy kierowcy nie potrafią się poprawnie zachowywać na drogach publicznych. Na każdym kroku muszą się popisywać swoimi umiejętnościami i niezbyt bezpieczną jazdą.

Jedną z takich osób jest bohater załączonego nagrania wideo. To właściciel BMW M3 Competition generacji F80, który praktycznie zawsze „musi” jechać w poślizgu.

Gość z M3 myślał, że jest Królem Driftu. “Życie szybko zweryfikowało jego umiejętności” (wideo)

Nie mógł sobie odmówić zarzucenia tyłem również w tej sytuacji. Nie przeszkadzało mu nawet to, że dookoła znajdowali się inni uczestnicy ruchu.

Driftem pokonał nie tylko skrzyżowanie, ale jazda w poślizgu była kontynuowana nawet na prostym odcinku drogi. Znajdowały się tam trzy pasy, więc kierowca BMW postanowił wykorzystać całą szerokość jezdni.

Umiejętności właściciela BMW M3 może i są warte uwagi, ale zdecydowanie nie powinno się nimi popisywać w ruchu publicznym. Wystarczy drobny błąd, żeby stworzyć zagrożenie dla siebie i innych.

Zrobił sobie z ronda tor do driftu. BMW M3 na polskich blachach szaleje między autami (wideo)

Pod maską BMW M3 Competition F80 pracuje 3.0 litrowy motor R6. Na tylną oś trafia moc 450 koni mechanicznych, która pozwala na rozpędzenie się od 0 do 100 km/h w 4,0 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @g82aziz