BMW pochwaliło się wnętrzem nowej Serii 5. “Inna bajka” niż w Mercedesie Klasy E (wideo)

Premiera nowej generacji BMW Serii 5 zbliża się wielkimi krokami. Niemcy z Monachium zaprezentują nam konkurenta Mercedesa Klasy E już 24 maja.

Podobnie jak w przypadku nowego BMW Serii 7, Serię 5 również od razu zobaczymy w wydaniu spalinowym i elektrycznym. Jak łatwo się domyślić, ten drugi wariant będzie nosił nazwę i5.

Tym modelem chcą “zniszczyć” Mercedesa i Audi. Tak wygląda całkiem nowe BMW Serii 5 G60

Trochę wiemy już na temat wyglądu zewnętrznego nowej Piątki. W sieci pojawiło się szpiegowskie zdjęcie z linii produkcyjnej, na którym można zobaczyć tylną część nadwozia białego egzemplarza.

Teraz mamy okazję zajrzeć do wnętrza BMW i5. Sam producent umieścił na swoim kanale YouTube krótki klip przedstawiający wygląd deski rozdzielczej.

Widzimy tu między innymi podświetlane listwy, które znamy już z BMW G70. Zauważalne jest również logo marki Bowers&Wilkins, czyli firmy odpowiedzialnej za nagłośnienie.

Tym modelem muszą zmieść konkurencję. Wiemy jak może wyglądać hybrydowe BMW M5 (2024)

Wszystkiego dowiemy się już za kilka tygodni. Oficjalna premiera BMW Serii 5 G60 została zaplanowana na 24 maja 2023 roku. Fani marki z Monachium nie mogą się już doczekać.