Agresorowi z Sharana nieźle się “odkleiło”. Groził i rzucał w innego kierowcę bananami (wideo)

Na drogach mogą nas spotkać bardzo dziwne i niebezpieczne sytuacje. Niestety, czasami nawet wezwanie policji nie przynosi odpowiedniego skutku.

Autor załączonego nagrania wideo poruszał się Autostradą A4 na odcinku Opole-Wrocław. Jak to często bywa na tego typu trasach, ruch nie jest zazwyczaj bardzo płynny.

Agresor z TIR-a nie pozwala się wyprzedzić. “Je**ny, jeszcze jabłkiem mnie rzucił” (wideo)

Szczególnie podczas wyprzedzania ciężarówek może się okazać, że będziemy musieli trochę zwolnić. Nie wszyscy potrafią jednak to zrozumieć, czego przykładem jest kierowca VW Sharana, którego zobaczysz na nagraniu.

Jak można przeczytać w opisie pod nagraniem, wyprzedził on autora filmu i ciężarówkę poboczem, a następnie zajechał drogę. Próbował nagle wyhamować, aby doprowadzić do kolizji.

To, co działo się dalej, widać już na filmie. Mężczyzna zachowuje się bardzo nieodpowiedzialnie, pokazuje obraźliwe gesty, a w pewnym momencie rzuca nawet bananem przez okno.

Autor nagrania zgłosił to na policję, ale miał z tym pewne problemy. Dopiero po kilku telefonach i ponad 100 kilometrach przejechanej trasy udało się zatrzymać.

Funkcjonariusze nie mieli jednak ochoty na wystawienie mandatu i chcieli skierować sprawę do komendy w Brzegu. Autor nagrania miał czekać na wezwanie, gdzie miał przedstawić materiał wideo.

Wrzucił petardę do bagażnika swojego starego Golfa. Takiego “bum” się nie spodziewał (wideo)

Gdy autor odjechał, otrzymał telefon od policjanta, z informacją, że jednak żadnej sprawy nie będzie. Funkcjonariusz miał rzekomo wypisać sprawcy zamieszania mandat w wysokości 1050 złotych. Autor nagrania nie bardzo w to uwierzył.