Znowu kupił sobie Ferrari, które nie zapewnia ani trochę prywatności. “Ty to chyba lubisz” (wideo)

Postaci Zlatana Ibrahimovica chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. To bardzo popularny piłkarz i biznesmen, który uwielbia otaczać się wyjątkowymi samochodami.

Jakiś czas temu spotykano go w Ferrari Monza SP2. Czarny speedster bez dachu i przedniej szyby nie zapewnia ani trochę prywatności podczas przejażdżek po mieście.

Znany piłkarz jeździ swoim Ferrari za 8 mln zł po mieście. “Nie depnie, bo nie ma na paliwo” (wideo)

Teraz Zlatan przesiadł się do kolejnego modelu z serii Ferrari Icona. W garażu Ibrahimovica stanął biały egzemplarz modelu Daytona SP3, który jest równie spektakularny.

2022 Ferrari Daytona SP3
2022 Ferrari Daytona SP3 przód

Jak widać na załączonym nagraniu wideo, właściciel nie przejmuje się brakiem prywatności. Jeździ po mieście bez dachu, co skłania wielu przechodniów do podjęcia próby zrobienia sobie selfie z piłkarzem.

Za napęd Ferrari Daytona SP3 odpowiada silnik V12 o pojemności 6.5 litra. Generuje on moc 840 koni mechanicznych, która trafia wyłącznie na tylne koła.

2022 Ferrari Daytona SP3
2022 Ferrari Daytona SP3 tył

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi w tym przypadku zaledwie 2,85 sekundy. Producent obiecuje, że Ferrari Daytona SP3 jest w stanie rozpędzić się do ponad 340 km/h.

Ferrari za 10 mln zł nie daje za grosz prywatności. “Nie mógł nawet pogadać przez telefon” (wideo)

Włosi planują zbudować tylko 599 egzemplarzy Daytony SP3. Każdy z klientów musi się przygotować na wydatek co najmniej 9 500 000 złotych netto.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Zlatan Stime (@zlatanstime)