Założył “bajerancką” kierownicę do Golfa i mu odbija. Robi wszystko, by ominąć światła (wideo)

Mówi się, że „młodość musi się wyszumieć”. Niestety, niektórzy młodzi ludzie mają w nosie przepisy i bezpieczeństwo i postanawiają to robić również za kierownicą.

Wielu z nich dodatkowo stara się to uwiecznić na nagraniu i popisuje się takim zachowaniem w sieci. Być może wydaje im się, że komukolwiek to zaimponuje.

“Golfiarz” zobaczył Audi i BMW na autostradzie. “GTI rozpadło się kilka chwil później” (wideo)

Jednym z przykładów jest autor załączonego filmu. To właściciel Volkswagena Golfa siódmej generacji, w którym dokonano pewnych modyfikacji.

Widzimy chociażby zupełnie nową kierownicę, w której zamontowano przyciski inspirowane Audi i wyświetlacz, który mogłeś już widzieć na przykład w BMW. Taka „fajera” od razu zachęca do szaleństw na drodze.

Kierowca zauważył, że nad skrzyżowaniem które miał zamiar przejechać, zapaliło się czerwone światło. Nie miał zamiaru czekać, więc szybko wymyślił sposób, jak wykiwać innych.

Koleś z Golfa GTI chciał złoić skórę koledze w Audi S3. Ruszył wcześniej, a i tak przegrał (wideo)

Musiał przy tym skorzystać z przejazdu drogą pod prąd, no ale przecież „tylko przez moment”. Nie wydaje nam się, żeby to był jedyny tego typu wybryk w karierze tego kierowcy. Bardzo możliwe, że zachowuje się w ten sposób częściej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Çılgın Şoförler (@cilginsoforler)