Z Dodge’a Demona zrobili wydmuszkę. “Złodzieje zostawili właścicielowi samo nadwozie” (wideo)

Niestety, czasami nawet posiadanie najlepszych zabezpieczeń nie będzie w stanie uchronić nas przed złodziejami. Jeśli bandyci upatrzą sobie naszą własność, będą próbowali tak długo, aż im się uda wejść w jej posiadanie.

Ogromnym głodem charakteryzowali się przestępcy, których efekt działania możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo. Złodzieje postanowili pozyskać „trochę” części do amerykańskiego muscle cara.

Ten złodziej potrafi uruchomić każde auto w 15 sekund. Używa do tego starej Nokii 3310 (wideo)

Upatrzyli sobie Dodge Challengera w wersji SRT Demon. Najwidoczniej pomarańczowy egzemplarz posiadał mnóstwo części, które są chodliwe na rynku wtórnym.

Właściciel tego auta był w szoku, gdy otworzył rano oczy. Po jego samochodzie została praktycznie tylko buda. Złodzieje zabrali wnętrze, silnik, elementy karoserii, koła, zawieszenie. Po prostu wszystko co dało się odkręcić.

Wiemy, że szansa na złapanie przestępców i odzyskanie części jest niewielka. Mamy jednak nadzieję, że policjantom uda się coś ustalić i zatrzymać sprawców.

W kilka chwil ukradli Porsche Taycana spod domu. “Weszli do środka jak do siebie” (wideo)

Dodge Challenger SRT Demon to naprawdę bardzo szybki wóz. Pod jego maską pracuje 6.2 litrowy silnik V8, który generuje moc 851 koni mechanicznych. Na tylną oś trafiają też 1044 niutonometry.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ®️ (@bphellcat)