W nowym BMW X6 poczuł się niezniszczalny. “Wypił i potem wielkie zdziwienie na S8” (wideo)

Nadal niestety możemy trafić na kierowców, którzy decydują się na wejście za kółko po spożyciu alkoholu. To przerażające, że dorosłe osoby pozbawione są wyobraźni.

Tym razem na szczęście nikomu nic się nie stało. Jednak zdarzenie pokazane na załączonym nagraniu wideo może uświadomić, jak poważne mogły być skutki, gdyby wydarzyło się to w nieco innych okolicznościach.

Pijany 30-latek uciekł z miejsca kolizji. Po chwili rozbił się pod samą komendą policji (wideo)

34-letni obywatel Litwy pędził drogą S8 w swoim BMW X6. Na obwodnicy Ostrowa Mazowieckiego nie zauważył, że zbliża się do robót drogowych i zwężenia.

Z dużą prędkością wjechał prosto w słupki ostrzegawcze i plastikowe bariery ochronne. Nikomu na szczęście nic się nie stało i skończyło się jedynie na stratach materialnych.

Sprawca kolizji trafił do policyjnego aresztu, badanie alkomatem wykazało 0,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 6500 złotych i świadczeniem 5000 złotych na rzecz Funduszu Sprawiedliwości.

Pijany busiarz nie trafił w most i spowodował kolizję. “Odebrać prawko dożywotnio” (wideo)

Dodatkowo, wydano mu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres trzech lat. Kierujący przyznał się do swojej winy i dobrowolnie poddał się karze.