Pędzi za kółkiem Audi przez miasto jak wariat. “W sekundę może komuś zniszczyć życie” (wideo)

Niektórzy kierowcy czerpią chyba ogromną radość z łamania przepisów i zachowywania się za kierownicą jak bałwan.W dodatku, lubią się swoja głupotą chwalić w sieci.

Jeden z takich właśnie przykładów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Młody kierujący Audi popisał się swoją bezczelnością i totalną ignorancją na drodze.

Młodziak z Audi RS3 nie zniósł korków wracając ze świąt. “Przepisy dla niego nie istniały” (wideo)

Trzymając w jednej ręce kamerę postanowił wyjechać na miasto swoim niemieckim wozem. Nie wiemy dokładnie co to za model, ale najprawdopodobniej mamy tu do czynienia z Audi S6/S7 lub RS6/RS7 generacji C7.

4.0 litrowy motor V8 zapewnia świetne osiągi. Szkoda tylko, że kierowca postanowił je wykorzystać w ruchu publicznym. Za nic miał sygnalizację świetlną, ograniczenia prędkości i znaki.

Pędził między samochodami jak szalony i narażał innych uczestników ruchu na wielkie niebezpieczeństwo. Każdy błąd mógł spowodować, że w sekundę zniszczyłby komuś niewinnemu życie.

Z gazem w podłodze przejechali przez tory kolejowe. “Wyścig głupków wioskowych” (wideo)

Mamy nadzieję, że odpowiednie służby zajęły się tym nagraniem i uda im się ustalić personalia kierowcy. Dla takiego zachowania nie ma miejsca na drogach publicznych.