Nie płacił rat za BMW, więc chcieli mu je zabrać. “Narobił sobie jeszcze więcej kosztów” (wideo)

Opcje finansowania samochodu potrafią być dla wielu konsumentów bardzo kuszące. Nie bez powodu jest to obecnie najpopularniejszy sposób użytkowania auta.

Nie zawsze jednak bywa kolorowo i czasami niektórzy nagle nie są w stanie zapłacić kolejnej raty. Gdy sytuacja ta będzie trwała odpowiednio długo, w końcu samochód zabierze spod domu laweta.

“Upolowali” ją przy tankowaniu. “Tak się kończy zwlekanie ze spłatą raty leasingowej” (wideo)

Z takim właśnie zdarzeniem mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo. Jego bohater najwidoczniej nie miał już pieniędzy, żeby opłacić kolejne raty za BMW Serii 5 G30.

Pracownik firmy transportowej podjechał do auta lawetą i już miał je odholować we wskazane miejsce. Użytkownik BMW nie poddał się jednak tak łatwo i postanowił odzyskać auto.

Próbując uwolnić swoje BMW zniszczył przedni zderzak. Teraz, oprócz kosztu wynajmu, poniesie również te związane z naprawą samochodu, która w tego typu wozach może wynieść naprawdę sporo.

W ostatniej chwili zauważył, że zabierają mu auto. Wskoczył do środka i je odzyskał (wideo)

Jakby tego było mało, podczas próby ucieczki o mały włos nie potrącił swojego dziecka. Mamy nadzieję, że chłopcu nic się nie stało, a mężczyzną zajmie się policja.

@boomie1053

Lifeoftgerepo man

♬ original sound – Boom