Miał ominąć korek poboczem i szybko pożałował. “Gościu, wybrałeś zły model Subaru!” (wideo)

Niestety, nie zawsze ruch na drogach przebiega płynnie. Zdarzają się często sytuacje, w których tworzą się korki i kierowcy tracą w nich dość dużo czasu.

Wielu z nich grzecznie czeka w kolejce, ale są też tacy, którzy zaczynają kombinować. Szukają sposobu, którym uda im się ominąć zator drogowy i dojechać do celu wcześniej.

Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. Chciał ominąć korek, utknął na amen (wideo)

Nie zawsze tego typu próby są zgodne z przepisami i nie zawsze się udają. Na pomysł „wykiwania” kierowców stojących w korku wpadł kierowca Subaru BRZ drugiej generacji.

Postanowił skorzystać z pobocza, na którym zalegało dość dużo śniegu. Gość chyba zapomniał, że siedzi w nieodpowiednim modelu tej marki.

Jego pomysł miałby sens, gdyby poruszał się autem z napędem na cztery koła i z oponami zimowymi. Niestety, Subaru BRZ, najprawdopodobniej na letnich gumach, po chwili utknęło na śniegu.

Zlot miłośników letnich opon na drodze. Kilku nie wytrzymało i omijało korek chodnikiem (wideo)

Pod maską tego modelu pracuje 4-cylindrowy bokser o pojemności 2.4 litra. Na tylną oś trafia moc 234 koni mechanicznych, dzięki czemu samochód potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 6,3 sekundy.

https://www.tiktok.com/@okaay_m2c_s2k/video/7209286226757586222