Kierowca Porsche nie mógł się powstrzymać widząc zakręt. Carrera GT poszła bokiem (wideo)

Gdy kierowca chce nacieszyć się jazdą swoim samochodem sportowym, może się oczywiście wybrać na tor wyścigowy. Są też jednak miejsca publiczne, w których również napotka mnóstwo zakrętów.

Wystarczy pojechać w góry, gdzie z pewnością znajdziesz trochę serpentyn, wymagających od osoby za kółkiem szybkiego kręcenia kierownicą. Należy oczywiście pamiętać, że znajdujemy się na drodze publicznej.

Wszyscy jechali spokojnie, oprócz gościa z BMW M3. “Popisał się najgorzej jak tylko mógł” (wideo)

Chyba trochę zapomniał o tym bohater załączonego nagrania wideo. To szczęśliwy posiadacz 1 z 1270 egzemplarzy Porsche Carrery GT. Samochodu, którego chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi motoryzacji.

Za napęd w tym modelu odpowiada jeden z najlepiej brzmiących silników w historii. Wolnossąca jednostka V10 o pojemności 5.7 litra generuje 612 koni mechanicznych, które trafiają wyłącznie na tylną oś za pomocą manualnej skrzyni.

Na kręte górskie drogi wyciągnęli to, co najlepsze ze swoich garaży. “Inwazja Ferrari” (wideo)

Pozwala to oczywiście na zarzucanie tyłem na zakrętach, czego właściciel srebrnego egzemplarza nie mógł sobie odmówić. Jadący za nim gość w nowym GT3 RS zachował się tym razem dużo spokojniej.