I już wiemy jak wygląda nowy Volkswagen ID.7. Chińczycy pochwalili się zdjęciami w internecie

W styczniu 2023 roku, podczas targów CES w Las Vegas, Volkswagen zaprezentował zamaskowany model ID.7. Samochód ten oficjalnie ma zadebiutować w drugim kwartale 2023 roku.

Jak to często bywa, auto przed premierą w pełnej krasie możemy zobaczyć już teraz dzięki Chińczykom. W sieci pojawiły się bowiem zdjęcia z urzędu patentowego.

Volkswagen ID.7
Volkswagen ID.7

Wiemy więcej o elektrycznym następcy Passata. Volkswagen ID.7 ma aż 40 warstw lakieru (wideo)

Nowy Volkswagen bez maskowania wykonanego z przewodzącego prąd lakieru o grubości 40 warstw nie robi już aż tak spektakularnego wrażenia. Tak czy siak, teraz już wiemy, jak wygląda produkcyjna wersja.

Volkswagen ID.7 ma być konkurentem dla Tesli Model 3 czy Hyundaia Ioniq 6. Producent z Wolfsburga obiecuje zasięg na poziomie nawet 700 kilometrów.

Volkswagen ID.7
Volkswagen ID.7

W chińskiej specyfikacji widzimy akumulatory o pojemności 77 kWh i jednostkę elektryczną o mocy 204 koni mechanicznych. Do oferty ma dołączyć również wariant z napędem na wszystkie koła.

Volkswagen ID.3 (2023) po faceliftingu oficjalnie. Na sportowy wariant jeszcze poczekasz (wideo)

W pełni oficjalnie auto zobaczymy już wkrótce. Premiera Volkswagena ID.7 odbędzie się 18 kwietnia podczas targów motoryzacyjnych w Szanghaju.