Gość wleciał dronem do muzeum Porsche. Śmigał nad samochodami wartymi miliony euro (wideo)

W miejscowościach, w których znajdują się siedziby producentów samochodów, często możemy znaleźć muzeum danej marki. Nie inaczej jest pod Stuttgartem w Zuffenhausen.

Znajduje się tam sporo budynków należących do Porsche, w tym fabryka, salon i bardzo efektowne muzeum. Jeśli jesteś fanem tej marki, zachęcamy Cię do odwiedzenia tego miejsca.

Polestar O2 Concept. Ma na wyposażeniu drona, który będzie nagrywał Twoje przejażdżki (wideo)

Nie każdy oczywiście jest w stanie zrobić to osobiście. Teraz, możesz zajrzeć tam w sposób wirtualny, dzięki nagraniu umieszczonemu w sieci.

Jednym z elementów promocji nowego drona FPV od DJI jest załączony klip wideo. Przy użyciu kompaktowego drona wyścigowego DJI Avata zaprezentowano muzeum Porsche od środka.

Operator bezzałogowego statku powietrznego musiał wykazać się ogromnymi umiejętnościami. W niektórych fragmentach widzimy bardzo trudne momenty, w których nie zostało zbyt dużo marginesu na jakikolwiek błąd.

Zderzenia z taką maszyną się nie spodziewał. Dron wleciał przez szybę do kabiny TIR-a (wideo)

Dodatkowo, urządzenie latające nad eksponatami wartymi setki tysięcy, a nawet miliony euro, to wielkie wyzwanie. Porsche musiało bardzo mocno zaufać pilotowi drona.