Dacia Duster idzie “ogniem” po koleinach. “SUV z Rumunii zaskoczy niejedną terenówkę” (wideo)

Chcąc rozpocząć zabawę z jazdą w terenie, nie musimy od razu wydawać setek tysięcy złotych na prawdziwą terenówkę. Są na rynku dużo tańsze propozycje, i to nawet wśród nowych aut.

Jedną z nich jest Dacia Duster z napędem na cztery koła. Ten niepozorny, rumuński SUV naprawdę całkiem nieźle radzi sobie w trudnych warunkach. Wielu się już pozytywnie zaskoczyło.

Biała Dacia Duster poszła jak dzik. “Zaskoczy niejednego pewniaka w G-Klasie” (wideo)

Przykładem może być chociażby załączone nagranie wideo. Kierowca Dustera postanowił przejechać przez głębokie, błotniste koleiny wypełnione wodą.

Auto nie zawiodło właściciela auta i bez problemu parło do przodu. Ten gość z pewnością jest bardzo zadowolony ze swojego zakupu. Wiele samochodów typu SUV zapewne utknęłoby w tym miejscu.

W polskich salonach Dacii oczywiście nadal można kupić wersję z napędem 4×4. Auto dostępne jest w dwóch wariantach silnikowych: Blue dCi 115 oraz TCe 150. Obie wersje połączono tylko i wyłącznie z 6-biegową skrzynią manualną.

Dacia Duster pokonała zimę i Range Rovera. “Rumunka poszła jakby zjadła quattro” (wideo)

Za Dacię Duster ze 115-konnym dieslem i napędem na cztery koła w wersji Journey zapłacisz 108 200 złotych. Mocniejszy, 150-konny benzyniak to już wydatek 110 700 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gezen Duster (@gezenduster)