Cisnął Audi RS3 bo chciał zobaczyć “ile pójdzie”. Nagle skończyła mu się autostrada (wideo)

Drogi szybkiego ruchu znacznie skracają czas dojazdu do miejsca. Nie służą one jednak do testowania osiągów swoich samochodów, takich jak chociażby prędkość maksymalna.

Legalnie można to zrobić jedynie nia niektórych odcinkach niemieckiej Autobahn. Na załączonym nagraniu wideo nie mamy jednak do czynienia z takim miejscem.

18-latek przesadził z prędkością w Audi. “Chyba pomylił teren zabudowany z autostradą” (wideo)

Mimo tego, kierowca Audi RS3 postanowił pojechać „pełnym ogniem”. Rozpędził się swoim hot hatchem do prędkości grubo ponad 200 km/h. Niestety, szybko tego pożałował.

Trochę zbyt późno zauważył, że autostrada po prostu się… kończy. Mocne wciśnięcie hamulca nie uchroniło przed poważnym dzwonem. Auto wypadło z trasy i koziołkowało.

Mamy nadzieję, że mimo wszystko nikomu nic poważnego się nie stało. Samochód jest kompletnie zniszczony, co możesz zobaczyć na zdjęciach umieszczonych pod koniec nagrania.

W jednej ręce trzyma loda, a w drugiej smartfona. Do tego wciska gaz do dechy w Audi RS6 (wideo)

Audi RS3 napędzane jest 2.5 litrowym silnikiem R5 turbo. W tej generacji daje ono kierowcy do dyspozycji moc 340 koni mechanicznych, co pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Insane Videos (@insanecarcrash)