50 Cent pokazał, czego używa do mycia swojego Ferrari 488 Spider. “To się nazywa flex” (wideo)

Technik wykorzystywanych do mycia i pielęgnacji samochodu jest naprawdę sporo. Przygodę z detailingiem można zacząć od niskobudżetowych zabiegów i z czasem przesiadać się na te bardziej kosztowne.

W sklepach handlujących chemią i sprzętem znajdziesz środki w różnych przedziałach cenowych. Kwoty, jakie można zostawić w kasie przynosząc do niej pełny koszyk potrafią czasami zwalić z nóg.

Zabezpieczyli folią PPF Aston Martina Valkyrie. “Liczba detali przeraża detailingowców” (wideo)

Są też jednak osoby, które „myją” swoje samochody w jeszcze bardziej spektakularny finansowo sposób. Jeden z przykładów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Jego bohaterem jest nie kto inny, jak 50 Cent, „pozujący” przy Ferrari 488 Spider. Ani rapera, ani samochodu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

Amerykańska gwiazda hip-hopu postanowiła pokazać, jak „ze stylem” powinno się myć auto. Zamiast opłukać lakier wodą, 50 Cent użył butelki szampana.

Koenigsegg CC850 w studio detailingowym. To jego pierwsze mycie od wyjazdu z fabryki (wideo)

Należy to brać oczywiście z przymrużeniem oka i nie polecamy nikomu próby naśladowania rapera. Są lepsze i dużo tańsze środki, którymi doprowadzimy karoserię do porządku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Fernando Torraca (@theking.racing)