Złodzieje mieli chrapkę na jego Mercedesa GLC. “Właściciel im pokazał, gdzie raki zimują” (wideo)

W zdecydowanej większości przypadków nawet się nie spodziewasz, że za chwilę staniesz się ofiarą złodzieja. Bandyci tylko czekają na chwilę Twojej nieuwagi.

Na załączonym nagraniu z monitoringu możesz zobaczyć bardzo niebezpieczną sytuację. Kilku przestępców upatrzyło sobie Mercedesa GLC Coupe. Postanowili śledzić właściciela do jego domu.

Złodzieje upatrzyli sobie BMW M4 Cabrio. “Cała akcja zajęła im tylko 10 sekund” (wideo)

Gdy ten wjeżdżał już do garażu i zamykał bramę, złodzieje wskoczyli przez niewielką szparę do środka. Mieli nadzieję, że zaatakują tam kierowcę i wyjadą autem z kluczykami z garażu.

Właściciel Mercedesa zachował jednak zimną krew i podjął dość drastyczną decyzję. Najważniejsze było jego bezpieczeństwo, więc postanowił za wszelką cenę się uratować.

Wrzucił bieg i wcisnął gaz do dechy, wyjeżdżając z garażu przez zamkniętą bramę. Po drodze poturbował kilku bandytów i zniszczył auto, którym przyjechali.

Złodzieje wpadli na parking całą ekipą. W minutę “zajumali” auta warte 4 miliony złotych (wideo)

Mercedes oraz brama garażowa zostały również uszkodzone, ale najważniejsze, że udało mu się uratować swoje życie. Nie wiadomo do czego mogliby się posunąć bandyci chcąc odebrać auto właścicielowi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gullylyfetv1 (@gullylyfetv1)