Zamówił wyjątkową G-Klasę u Brabusa. 700 KM pod maską, a w środku turkusowe skóry (wideo)

Mercedes-Benz Klasy G jest z pewnością jednym z najczęściej modyfikowanych samochodów. Naprawdę wielu tunerów posiada pakiety dla legendarnej Gelendy.

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz wyjątkowy egzemplarz zmodyfikowany przez Brabusa. To one-off wyprodukowany dla klienta z Kataru, który wyróżnia się ciekawą kolorystyką.

Tak Brabus modyfikuje samochody. Dbałość o szczegóły jest na najwyższym poziomie (wideo)

Mamy tu do czynienia z pełnym pakietem Widestar, który dodaje Mercedesowi-AMG G 63 jeszcze więcej charakteru. Nowe zderzaki, maska, 23-calowe felgi i poszerzenia nadkoli robią wrażenie.

Klient najbardziej jest chyba jednak zadowolony z wnętrza. Turkusową skórą pokryto praktycznie wszystko. Białe przeszycia i kilka czarnych akcentów z karbonu świetnie z tym kontrastują.

4.0 litrowy motor V8, który seryjnie generuje 585 koni mechanicznych, nie pozostał nietknięty. Teraz kierowca ma do dyspozycji moc 700 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 960 niutonometrów.

Brabus zaszalał we wnętrzu Maybacha. Nawet torby w bagażniku poczują się luksusowo (wideo)

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi teraz 4,15 sekundy. Ze względów bezpieczeństwa, prędkość maksymalną ograniczono do 230 km/h. I to wszystko okraszone basowym pomrukiem z układu wydechowego Brabusa.