“Upolowali” ją przy tankowaniu. “Tak się kończy zwlekanie ze spłatą raty leasingowej” (wideo)

Wynajem długoterminowy czy leasing to bardzo popularne formy wśród osób rozglądających się za nowym autem. Przewiduje się, że w niedalekiej przyszłości będziemy w zdecydowanej większości stawiali na wynajmowanie.

Może się jednak zdarzyć, że z jakichś powodów nam nie idzie i mamy problem ze spłatą raty. Jeśli zdarzy się to kilka razy pod rząd, bank może się po prostu „wkurzyć”.

W ostatniej chwili zauważył, że zabierają mu auto. Wskoczył do środka i je odzyskał (wideo)

Najprawdopodobniej właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo. A przynajmniej tak wynika z opisu umieszczonego przy filmie.

Pracownik firmy transportowej „namierzył” samochód, za który od dłuższego czasu klient nie płacił. Jego zadaniem było odzyskanie pojazdu. Zrobił to w momencie jego tankowania.

Po prostu podjechał tyłem, wsuwając ramię swojego holownika pod tylną oś auta. Pasażer wyskoczył tylko na chwilę, aby wyciągnąć pistolet z wlewu paliwa.

Celnicy traktorem odholowali Range Rovera z parkingu. “Przednia oś płakała z bólu” (wideo)

Tymczasowa posiadaczka auta wiedziała co się święci, więc szybko wskoczyła do auta. Raczej zdało się to na nic, chociaż widzieliśmy już przypadki próby „odbicia” odholowanego pojazdu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Badboi AK (@batmobile___3.7)