Trzech policjantów już miało go na glebie. Uciekł im wskakując do 717-konnego Chargera (wideo)

Zadzieranie w jakikolwiek z policją nie jest nigdy najlepszym pomysłem. Niektórzy obywatele nie poddają się jednak tak łatwo i do ostatniej chwili walczą o „wolność”.

Podobne podejście ma właściciel Dodge Chargera Hellcata, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Niestety, nie wiemy co był powodem interwencji policjantów.

Polscy policjanci w akcji jak z filmu. “Wyrolowali uciekiniera na rondzie w Kluczborku” (wideo)

Na początku filmu widzimy, jak właściciel auta leży na ziemi i „walczy” z trzema funkcjonariuszami. Mogłoby się wydawać, że przewaga liczebna pozwoli policjantom na obezwładnienie mężczyzny.

Tak się jednak nie stało. Jakimś cudem, kolesiowi jak gdyby nigdy nic udało się wstać z ziemi i wskoczyć do samochodu. Wydawało się, jakby nagle policjanci stracili zapał.

Mężczyzna po prostu odpalił 6.2 litrowy silnik V8 i uwolnił 717 koni mechanicznych, które trafiają na tylną oś amerykańskiego wozu. Wcisnął gaz do dechy i odjechał.

Pędził ponad 230 km/h uciekając przed policją. Utrudnił pościg wyłączając swoje światła (wideo)

Nie wydaje nam się jednak, żeby uciekł zbyt daleko. Mamy nadzieję, że inny patrol wykazał się większą skutecznością i zatrzymał poszukiwanego mężczyznę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez VIGA MOTOR (@vigamotor)