Przed wejściem do auta warto zawsze rozejrzeć się dookoła. Nie zawsze znamy dane otoczenie i nie wiemy, czy tuż przy samochodzie nie znajdują się jakieś przeszkody.
Zza kierownicy możemy już ich nie zauważyć, co prawdopodobnie okaże się bolesne podczas manewrowania. Niestety, zdarzają się nam i takie sytuacje.
> W myślach już widział, jak jego Ferrari “całuje” się z krawężnikiem. “Zabrakło centymetra” (wideo)
Świadkiem jednej z nich był autor załączonego nagrania wideo. Coś mu podpowiedziało, żeby włączyć kamerę w telefonie, gdy zauważył kobietę wsiadającą do Rolls-Royce’a Wraith.
Podczas próby włączenia się do ruchu niestety nie zwróciła ona uwagi na wielkie betonowe krawężniki. Kolega autora nagrania próbował ostrzec ja klaksonem, ale niestety nie dało to zamierzonego efektu.
> Gapa z Porsche 911 z głową w telefonie. Obudził się dopiero po uderzeniu w krawężnik (wideo)
Brytyjskie luksusowe coupe najechało na przeszkodę, z pewnością powodując dość spore straty. Wizyta w serwisie będzie bolesną dla portfela koniecznością.
Wyświetl ten post na Instagramie