“Pałkarz” z Passata usłyszał dwa słowa za dużo i wybuchnął. Gość z Mazdy musiał uciekać (wideo)

Niektórym kierowcom naprawdę niewiele trzeba, żeby poniosły ich emocje. Wsiadanie za kierownicę w takim stanie nigdy nie jest dobrym pomysłem. Warto chyba zwrócić się o pomoc do specjalisty.

Na polskich drogach niestety dość często możemy doświadczyć agresji między uczestnikami ruchu. Jeden z przykładów zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Agresor z Audi wyciągnął kij z bagażnika. “Kupił złom za 5 tysięcy i skrzynia mu zamuliła” (wideo)

Sytuacja ta miała miejsce na jednej z osiedlowych uliczek w Krakowie. Widzimy stojącego na skrzyżowaniu Volkswagena Passata B6, obok którego po chwili podjechała Mazda 6.

Między kierowcami doszło do krótkiej dyskusji, która musiała chyba pójść w złą stronę. Właściciel Passata wyskoczył z auta jak poparzony i chciał zaatakować drugiego.

Podbiegł do bagażnika i już miał wyciągać z niego długi przedmiot, najprawdopodobniej jakąś pałkę. Kierowca Mazdy postanowił odjechać, więc agresor z Passata wbiegł do auta i ruszył za nim.

Facet z Bentleya nie opanował nerwów. “Na takie akcje wozi w bagażniku kij do baseballa” (wideo)

Niestety nie wiemy jak się to skończyło. Mamy nadzieję, że nie doszło do rękoczynów. Szkoda, że ciągle musimy być świadkami tego typu sytuacji na naszych drogach.