Nietrzeźwy 23-latek potrącił mężczyznę na przejściu. “Znieczulica świadka przeraża” (wideo)

Jednym z najgorszych pomysłów, na które może wpaść kierowca, jest wejście za kółko pod wpływem alkoholu. Nierzadko kończy się to w sposób tragiczny.

Właśnie z takim osobnikiem miał do czynienia mężczyzna, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo. Niestety, doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych.

Pijana(?) sprawczyni potrącenia chciała być cwana. “Zostawiła numer tel. i odjechała” (wideo)

Kierujący Fordem Mondeo wjechał prosto w przechodzącego przez pasy 50-latka. Ofiara doznała urazu nogi i trafiła do szpitala. Przywiozły go tam pasażerki obecne w Fordzie.

Policja została wezwana na izbę przyjęć, ale ustalenie wersji zdarzeń było dość trudne. Panie nie potrafiły wskazać kto prowadził auto w momencie potrącenia.

Funkcjonariuszom jednak ostatecznie udało się wszystko wyjaśnić i trafili na 26-latka, który w momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Sprawca stracił prawo jazdy i grozi mu do 4,5 roku więzienia.

Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia. 13-letnia poszkodowana “wydmuchała” 1,2 promila

Przerażająca w tej sprawie jest jeszcze jedna rzecz. Jeden ze świadków zdarzenia, spacerujący obok, nawet się nie zatrzymał, nie udzielił pomocy, ani nie wezwał pogotowia. Przeszedł dalej jak gdyby nic się nie stało.