Nie mógł się doczekać odbioru swojego Porsche. “Przyjechałem rozpakować je osobiście” (wideo)

Okres oczekiwania na zamówiony przez siebie nowy samochód często bywa bardzo trudny. Szczególnie wtedy, gdy w Twoim garażu wkrótce ma się pojawić to wymarzone auto.

Bohater załączonego nagrania wideo złożył jakiś czas temu zamówienie na Porsche 911 w wydaniu GT3. Nie mógł się już doczekać telefonu, z którego usłyszy, że auto jest gotowe do odbioru.

Odebrał 1 ze 112 wyjątkowych Lamborghini. Na 814-konnego Countacha wydał majątek (wideo)

Postanowił przyjechać do salonu już w momencie, w którym Porsche przyjechało zamkniętą lawetą do dilera. Poprosił nawet o możliwość „rozpakowania” swojego egzemplarza.

Uśmiech na twarzy nowego właściciela mówi sam za siebie. Nie ma się co dziwić, w końcu stał się właśnie właścicielem jednego z najlepszych aut sportowych na rynku.

Za napęd Porsche 911 GT3 992 odpowiada 6-cylindrowy bokser o pojemności 4.0 litrów. Generuje on moc 510 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 470 niutonometrów.

Kupując Bugatti przyjedzie ono do Ciebie w skrzyni z drewna. Unboxing robi wrażenie (wideo)

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h w egzemplarzu z automatem PDK to zaledwie 3,4 sekundy. Prędkość maksymalna to natomiast 320 km/h. W polskich salonach cena tego wariantu startuje od 946 000 złotych.