Nie chciał tego oglądać i wziął konsolę do BMW. “Tylko tam Polacy potrafią wygrać mecz” (wideo)

W niektórych samochodach osobowych montowane są dodatkowe ekrany dla pasażerów. Tego typu urządzenia potrafią umilić długą podróż i często posiadają sporo funkcji.

W pewnych przypadkach jesteśmy w stanie podłączyć zewnętrzne urządzenia przez złącze HDMI. Pozwala to chociażby na podpięcie konsoli do gier takiej jak PlayStation czy Xbox.

Zebrał pod domem całą rodzinę, żeby pokazać jakie BMW 7 kupił. “To wielkie święto” (wideo)

Na taki właśnie pomysł wpadł właściciel nowego BMW Serii 7. Z pewnością zdążyłeś już się dowiedzieć, że opcjonalnie można tam dokupić ogromny ekran podwieszony na podsufitce.

Ma on przekątną 31,3 cala i rozdzielczość 8K. Na polecenie pasażera wysuwa się on z sufitu i również posiada opcję podłączenia dodatkowych urządzeń.

BMW i7 xDrive60
BMW i7 xDrive60

Autor nagrania postanowił podpiąć PlayStation 5 i uruchomić mecz w grze FIFA. To chyba jedyna okazja, żeby sprawić, aby nasza reprezentacja zagrała przyzwoicie i zakończyła mecz dobrym wynikiem.

Wspomniany ekran Theatre Screen w BMW Serii 7 wchodzi w skład pakietu Executive Lounge, kosztującego 58 400 złotych. W tej cenie otrzymujemy rozkładane fotele z wentylacją i masażem.

On się nie nudzi na tylnej kanapie w Maybachu. “Tak to można jechać na koniec świata” (wideo)

Nie obędzie się oczywiście bez zakupu samego auta. W polskich salonach BMW cennik siódemki startuje od 525 000 złotych za wersję 740d xDrive i od 650 000 złotych za elektryczne i7 xDrive60.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mr. Automotive (@mr_automotive)