Nawet na urlopie musi pokazać “kto jest panem”. Ściga się BMW M5 ciągnąc skuter wodny (wideo)

Właściciele aut z silnikiem o dużej mocy często lubią pokazywać potencjał drzemiący pod maską. Wystarczy, że ktoś zatrzyma się obok na światłach.

Bohater załączonego nagrania wideo jest szczęśliwym posiadaczem BMW M5 generacji F10. Najwidoczniej on również uwielbia tego typu uliczne pojedynki.

Jadąc BMW M5 z przyczepą w drodze nad morze złoił skórę dzieciakowi w VW Golfie GTI (wideo)

W końcu ma do dyspozycji moc 575 koni mechanicznych, która jest generowana przez podwójnie turbodoładowane V8 o pojemności 4.4 litra. Według oficjalnych danych, przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje tylko 4,2 sekundy.

Producent z pewnością nie mierzył tego czasu podpinając przyczepkę ze skuterem wodnym do M5. Bohater załączonego nagrania wideo wybrał się właśnie takim zestawem na urlop.

Chyba trochę o tym zapomniał, gdyż sprowokowany przez właściciela Porsche Cayenne na światłach, nie odmówił pojedynku. Gdy tylko zapaliło się zielone światło, ruszył z piskiem opon wygrywając pojedynek.

Kolorowe kulki na środku drogi. Zapomniał, że z przyczepką może jechać tylko 80 km/h (wideo)

Warto pamiętać, że ciągnąc przyczepkę nie należy się zbyt mocno rozpędzać. Wielokrotnie już widzieliśmy przypadki, jak źle może się taka jazda skończyć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Arabamanya (@arabamanya)