Myślał, że w BMW M4 cały Radom będzie jego. “Dziewczyny nagrały tę porażkę” (wideo)

Są takie samochody, które przyciągają wzrok młodych spotterów. Nie zawsze są to natomiast bardzo egzotyczne modele, a po prostu topowe warianty popularnych aut.

Kilku spotterów z Radomia zauważyło niedawno na drodze nowe BMW M4 Competition. Czarny egzemplarz w nadwoziu coupe z wielkim grillem przyciągnął ich uwagę.

Miał się popisać swoim BMW M2 przed kamerą. Nie zapanował nad 410-konną “Bawarą” (wideo)

Kierowca niemieckiego auta również zauważył, że w jego stronę skierowane są aparaty. Postanowił więc trochę się popisać i pokazać swoje umiejętności efektownej jazdy.

BMW M4 Radom
BMW M4 Radom

Niestety, nie wszystko poszło po jego myśli. Po pokonaniu skrzyżowania „bokiem” stracił panowanie nad autem i wylądował na krawężniku i pasie zieleni. Auto zostało dość mocno uszkodzone i musiało zostać odholowane.

Pod maską BMW M4 w odmianie Competition pracuje 3.0 litrowy motor R6 o mocy 510 koni mechanicznych. Wariant z napędem na tylną oś potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy.

Energia rozpierała gościa ze starego BMW Serii 6. Swoje popisy zakończył na krawężniku (wideo)

Polski cennik BMW M4 startuje od kwoty 449 000 złotych. Odmiana Competition to już wydatek 468 000 złotych, a auto z napędem na cztery koła M xDrive kosztuje 489 000 złotych.

@midassp

#bmw #crashtest #car #poland #radom #bmwclub #bmwm4

♬ dźwięk oryginalny – MidasSP