Musiał się popisać bezczelnością. “Cwaniaczek z Audi R8 potrzebuje lekcji pokory” (wideo)

Zdecydowana większość kierowców odczuwa respekt widząc na drodze policjanta. Doskonale wiedzą oni, że należy słuchać poleceń stróża prawa, bo nieposłuszeństwo może się skończyć źle.

Jest też jednak grupa osób, która uznaje się za ludzi, którzy mogą wszystko. Czują się bardzo pewni siebie i uważają, że nikt nie będzie im mówił co mają robić.

Kierowca nie chciał zatrzymać się do kontroli. Policjant wskoczył na jego samochód (wideo)

Z takim typem człowieka mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo. Właściciel zmodyfikowanego Audi R8 musiał się przed kimś popisać swoją „odwagą”.

Tuż przed tunelem w Monako zastał stojącego tam funkcjonariusza policji, który kontrolował ruch. Gość z Audi R8 postanowił zaprezentować przy nim dźwięk jednostki napędowej wciskając mu przy uchu gaz do dechy.

Policjantowi oczywiście się to nie spodobało i nakazał, aby kierowca Audi się zatrzymał. Ten jednak nie miał zamiaru tego robić i po prostu ruszył do przodu.

“Panicz” z BMW po prostu musiał teraz zawrócić. Miał gdzieś, że tuż za nim jedzie policja (wideo)

Na nagraniu widzimy, że funkcjonariusz komunikuje się z kimś przez radio. Bardzo możliwe, że po drugiej stronie tunelu stał drugi policjant, który już doskonale wiedział co ma zrobić z „niegrzecznym” kierowcą R8.