Kupił elektryka i powiedział co myśli o innych kierowcach. “Spójrz na tych głąbów” (wideo)

Decydując się na zakup samochodu elektrycznego musimy być świadomi wszelkich plusów i minusów jazdy takim autem. Jedni będą zachwyceni, inni powiedzą, że to była najgorsza decyzja w ich życiu.

Autor załączonego nagrania wideo raczej wpisuje się do tej drugiej grupy. Postanowił powiedzieć, jakie problemy pojawiają się podczas użytkowania elektryka.

Zobaczył 40 samochodów w kolejce do ładowarki Tesli. Szybko pożałował, że kupił sobie elektryka

Tym razem oberwało się członkom społeczności właścicieli aut bezemisyjnych. Nie wszyscy szanują innych i w nieprawidłowy sposób korzystają z publicznych ładowarek.

Podjechał do słupka, który według aplikacji był wolny. Jak się jednak okazało, podpięte były tam dwa samochody, które już dawno przestały się ładować. Właściciele mają to jednak gdzieś i nadal blokują miejsca.

Jazda autem elektrycznym może być przyjemna, ale kierowcy muszą się wzajemnie szanować. Bez tego w sieci pojawi się coraz więcej narzekań, które zniechęcają do elektromobilności.

Auto widoczne na nagraniu to Kia E-Niro pierwszej generacji. W zależności od wersji, kierowca otrzymuje do dyspozycji moc 136 lub 204 koni mechanicznych.

Zapomniał naładować swoje elektryczne BMW. Poszedł po przedłużacz do spożywczaka (wideo)

Nowa Kia Niro EV drugiej generacji posiada akumulatory o pojemności 64,8 kWh netto, co ma zapewnić zasięg do 460 kilometrów (WLTP). W polskich salonach cena tego auta startuje od 191 900 złotych.

@iamdollard

Life with an electric car. #ev #electriccars #electricvehicle #bp #shells #petrol #cars

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey