Okres oczekiwania na odbiór nowego samochodu często bywa bardzo długi. Szukanie „idealnego” auta używanego również potrafi trwać miesiącami, a nawet latami.
Ekscytacja, gdy w końcu możemy spełnić marzenie i wsiąść za kółko, musi być ogromna. Niestety, czasami radość nie trwa długo. Podobnie było w przypadku widocznym na załączonym nagraniu wideo.
> Pijany kierowca BMW skasował Porsche GT3. “Mam nadzieję, że jest szkoda całkowita” (wideo)
Widzimy tam skutki poważnej kolizji z udziałem Porsche 911 Targa generacji 991.2. Auto roztrzaskało się o przystanek, ale na szczęście kierowcy nic się nie stało.
Nie wiemy niestety jak do tego doszło. W tle widzimy drugi rozbity pojazd, więc możliwe, że doszło do wymuszenia pierwszeństwa podczas jazdy z nadmierną prędkością. Są to jednak tylko nasze domysły.
> Stracił kontrolę nad Porsche 911 Carrera 4S 991. Trzeba było je wyciągać dźwigiem z rzeki (wideo)
Jak możemy usłyszeć na nagraniu, właściciel Porsche cieszył się tym autem zaledwie przez 5 dni. Tym egzemplarzem raczej szybko już nie pojeździ. O ile w ogóle zostanie podjęta decyzja o naprawie.
@axiomaticwhite