Audi RS e-tron GT z pakietem od Prior Design. Niemiecki tuner poszerzył elektryka (wideo)

Jeśli masz ochotę wyróżnić swój samochód z tłumu, jesteś w stanie zrobić to na kilka różnych sposobów. Lista modyfikacji, jakie można przeprowadzić w aucie jest naprawdę długa.

Od delikatnych zmian takich jak same felgi, czy dokładki zderzaków, aż po pełen pakiet stylistyczny przygotowany przez tunera. Oferty tego typu firm są bardzo szerokie.

Prior Design już pracuje nad pakietem dla Volkswagena ID.Buzz. “Wielki potencjał” (wideo)

Już wkrótce tuner Prior Design rozpocznie produkcję pełnego pakietu poszerzającego do elektrycznego Audi. Mowa tutaj o modelu RS e-tron GT.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć jak to wygląda. Efekt finalny robi wrażenie, choć oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że część osób nie przepada za takimi modyfikacjami.

Audi RS e-tron GT Prior Design
Audi RS e-tron GT Prior Design

O modyfikacjach układu napędowego nie ma tutaj oczywiście mowy. Nie należy się jednak smucić, gdyż już seryjny samochód oferuje naprawdę niezłe osiągi.

Prior Design poszerzył niemieckiego SUV-a. Audi RS Q8 z pakietem za ponad 80 000 zł (wideo)

Audi RS e-tron GT daje kierowcy do dyspozycji maksymalną moc 646 koni mechanicznych oraz 830 niutonometrów. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h zajmuje 3,3 sekundy a prędkość maksymalna to 250 km/h.

https://youtu.be/jd9z1jx6GKQ